Oferta/Współpraca

Indywidualne plany treningowe
rower/skituring/bieganie po górach  

Duża dawka motywacji, która wyciągnie cię z domu. Bieżąca pomoc oraz wiele ciekawych informacji na temat treningów i sprzętu. Wchodząc w mój świat wchodzisz w moje życie! Poznasz nietuzinkowe ścieżki w przeróżnych pasmach górskich w Polsce i Europie. Zapraszam Cię do bezpośrednich spotkań ze mną!Kontakt on-line oraz treningi live.

Zajęcia dla grup zorganizowanych i firm

Trening biegowy dla dowolnych grup zorganizowanych, pracowników i klientów firm. Podczas moich zajęć będziemy się skupiać na elementach prawidłowej techniki biegu, treningu sprawności siłowej, rozciąganiu statycznym oraz dynamicznym. Zapraszam na treningi w terenie po spotkaniach biznesowych i podczas wyjazdów firmowych, w celu osiągania lepszych efektów pracy kolejnego dnia. Moje programy treningowe są dopasowane do każdej grupy osób, niezależnie od poziomu sportowego. Zajęcia podniosą osobistą formę zarówno uczestników początkujących, jak i tych, którzy na co dzień mają do czynienia ze sportem.

Szkolenia i prelekcje

Tematyka spotkań obejmuje szeroko pojęty zakres zagadnień związanych z aktywnym trybem życia, odpowiednim doborem planu treningowego oraz zasad zdrowego odżywania. 

współpraca: fitkuchta.pl