Łukasz Zdanowski - blog

Mini obóz Tatrzański

Zapraszamy Was na kolejną już edycję Mini Obozu Tatrzańskiego! Wspólne treningi, marszobiegi po Tatrach polskich i słowackich, profesjonalna opieka trenerska, mnóstwo inspiracji, motywacji i twórczej wymiany myśli, a do tego niepowtarzalna atmosfera zakopiańskiej Willi Żbikówka.

 


TERMIN: ​Czwartek 25 listopada (przyjazd) do niedzieli 28 listopada  (wyjazd). Pełne dwa dni zarezerwowane na trening w górach​!
MIEJSCE: ​Zakopiańska Willa Żbikówka. Stylowo i gościnnie, z przestronną kuchnią i jadalnią, łazienkami w pokojach, być może śniegiem za oknem  i ciszą. Lokalizacja sprzyja spokojnemu trenowaniu. 500 m od COS Zakopane, 1,5 km na szczyt Nosala, 2 km od słynnych Kuźnic.
KOSZTY - 1100 zł od osoby.​ W tym: 3 noclegi w pokojach z łazienkami, wejścia do parków narodowych, opieka trenerska, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (3 obiady i 3 obiadokolacje), bez śniadań. Dla stałych klientów atrakcyjny rabat!   Dojazd i przygotowanie śniadań we własnym zakresie. Wspólne przygotowywanie posiłków na pewno będzie przyjemnością, ponieważ Willa Żbikówka oferuje obszerną kuchnię sprzyjająca działaniom kulinarnym i integracji  


Zapewnione wyżywienie:
- czwartek: obiadokolacja (danie na ciepło i zimna płyta)
- piątek: obiad (zupa, danie główne i deser) i obiadokolacja (danie na ciepło i zimna płyta)
- sobota: obiad (zupa, danie główne i deser) i obiadokolacja (danie na ciepło i zimna płyta)
- niedziela: obiad (zupa, danie główne i deser)


Zapraszam! ​Wszelkie dodatkowe informacje dodatkowe i zgłoszenia na priv lub telefonicznie​. Udostępniajcie, przekazujcie, organizujcie się.

 Liczba miejsc jest ograniczona!

Łukasz Zdanowski


sportowiec, pasjonat gór

Odwiedź mnie na:

0 komentarzy

Dodaj komentarz